Trend Banyo Tasarımları Nelerdir ?

EKLEKTİK BANYOLAR NASIL OLUR ?

Sade bir banyo kullanmaktan sıkıldıysanız  banyonuzda hayal gücü kullanmalısınız. Aklınıza gelecek tüm iddialı renkleri kullanabilirsiniz.

Böyle banyoların tek özelliği ne kadar aykırı renk tasarım kullanılırsa okadar eklektik banyonuz olacaktır.

MİNİMAL BANYOLAR

Minimal bir banyo tasarımı yapmak istiyorsanız sade ve düz renkler seçmelisiniz. Banyo dolaplarında daha çok yer olabilecek banyo malzemelerinizi barındırabileceğiniz banyoyu ancak minimal bir banyo ile uygulayabilirsiniz. Duvar ve zemin için dayanıklı nötr malzeme seçimi yaparak istediğiniz renkte tasarlayabilirsiniz.

MODERN BANYOLAR

Banyonuz hem modern hem sade olsun istiyorsanız güncel banyo trendlerine sahip bir banyo projesi uygulamak gerekiyor. Modern bir banyoda kullanılacak eşyalar büyük ve sade olarak seçilmelidir. Dekoratif olarak modern tasarımlar kullanılmalıdır.

CAOUNTRY TARZI BANYOLAR

Banyolar günümüzde mobilyada olduğu gibi banyolarda da country tarz tasarımlar yapılmaktadır. Country banyolarda çiçek desenleri pastel tonlarda renkler duvar renkleri su bazlı duvar kağıtları yerlerde suya dayanıklı ahşap parkeler kullanılmaktadır.

RUSTİK  BANYO TASARIMLARI

Salon ve oturma mekanlarında kullanılan rustik tarzlar banyolarada uygulanmaktadır. Banyo klozet kapağında  ahşap malzeme kullanılır.

Banyo ayna çerçeveleri ile banyo dolaplarında ham ahşap kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat